Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, bílý - W217-1544-694-00-20
search
Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, bílý - W217-1544-694-00-20 Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, bílý - W217-1544-694-00-20 Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, bílý - W217-1544-694-00-20 Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, bílý - W217-1544-694-00-20 Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, bílý - W217-1544-694-00-20 Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, bílý - W217-1544-694-00-20 Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, bílý - W217-1544-694-00-20 Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, bílý - W217-1544-694-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W217-1544-694-00-20
Výška:
1544 mm
Barva:
Šířka:
694 mm
Tepelný výkon:
1550 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm je výjimečnou kombinací funkčnosti a estetiky. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, nabízí topný výkon 1550 W a ochranu proti korozi díky odolnému lakovanému povrchu. Radiátor o rozměrech 1544 mm výšky, 694 mm šířky a 60 mm hloubky, je dostupný v univerzální bílé barvě (RAL 9016). Produkt nabízí boční a středové připojení a je odolný vůči vysokým teplotám (do 95 °C) a vysokému pracovnímu tlaku (0,6 Mpa).
Technické údaje:
Výška: 1544 mm
Šířka: 694 mm
Hloubka: 60 mm
Rozteč připojení:
- 150 cm (boční) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 17,20 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 1550 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
694 mm
Výška
1544 mm
Hloubka
60 mm
Tepelný výkon
1550 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
150 cm
Připojení
Boční , Střední
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W217-1544-694-00-20
1544 mm
694 mm
1550 W