Mexen FA-D elektrický ohřívač 600 W, černý - W950-0600-70
search
Mexen FA-D elektrický ohřívač 600 W, černý - W950-0600-70 Mexen FA-D elektrický ohřívač 600 W, černý - W950-0600-70 Mexen FA-D elektrický ohřívač 600 W, černý - W950-0600-70 Mexen FA-D elektrický ohřívač 600 W, černý - W950-0600-70 Mexen FA-D elektrický ohřívač 600 W, černý - W950-0600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W950-0600-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-D elektrický ohřívač 600 W je elegantní a funkční vybavení. Vyznačuje se černou barvou, celkovou délkou 663 mm a topným prvkem o délce 580 mm. Topný výkon je 600 W, což v kombinaci s provozním napětím 230V/50 Hz, zajišťuje efektivní vytápění. Přívodní kabel má délku 1,5 m, ohřívač má závit G 1/2" a stupeň ochrany IP44. Navíc je vybaven LED diodou indikující režim práce a 9stupňovou regulací teploty od 7°C do 35°C.
Technické údaje:
Celková délka: 663 mm
Délka topného elementu: 580 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Přívodní kabel: 1,5 m
Závit ohřívače: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED dioda indikující režim práce
Dodatečné zabezpečení před prací na "sucho"
9stupňová regulace teploty v rozsahu od 7°C do 35°C
Ohřívač pro správnou funkci vyžaduje naplnění topného tělesa vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
600 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
Index:
W950-0600-70
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()