Mexen FA-D elektrické topné těleso 600 W, bílá - W950-0600-20
search
Mexen FA-D elektrické topné těleso 600 W, bílá - W950-0600-20 Mexen FA-D elektrické topné těleso 600 W, bílá - W950-0600-20 Mexen FA-D elektrické topné těleso 600 W, bílá - W950-0600-20 Mexen FA-D elektrické topné těleso 600 W, bílá - W950-0600-20 Mexen FA-D elektrické topné těleso 600 W, bílá - W950-0600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W950-0600-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-D elektrické topné těleso 600 W je ideální volbou pro osoby, které si cení moderní řešení a pohodlí. Bílé topné těleso s výkonem 600 W zajišťuje efektivní vytápění místností s provozním napětím 230V/50 Hz. Má 9stupňovou regulaci teploty v rozmezí od 7°C do 35°C a další ochranu proti provozu na sucho. Délka topného prvku je 580 mm a celková délka činí 663 mm. Připojovací kabel má délku 1,5 m a topné těleso splňuje normu IP44, což zvyšuje jeho bezpečnost používání.
Technické údaje:
Celková délka: 663 mm
Délka topného prvku: 580 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Krytí: IP44
LED dioda signalizující režim provozu
Doplňková ochrana proti provozu na „sucho“
9stupňová regulace teploty v rozmezí od 7°C do 35°C
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
600 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W950-0600-20
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()