Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 900 W, bílá - W953-0900-20
search
Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 900 W, bílá - W953-0900-20 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 900 W, bílá - W953-0900-20 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 900 W, bílá - W953-0900-20 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 900 W, bílá - W953-0900-20 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 900 W, bílá - W953-0900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W953-0900-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 900 W, bílá, je ideální řešení pro moderní koupelny. Nabízí vysoký topný výkon 900 W a provozní napětí 230V/50 Hz, zajišťující rychlé a efektivní vytápění. Díky různorodým pracovním režimům, jako jsou Sensitive, Comfort, Smart, ECO, Anti-frost, a možnosti ovládání přes Wi-Fi, mohou uživatelé snadno přizpůsobit provoz topného tělesa svým potřebám. Další funkce, jako ochrana před zamrznutím a ochrana proti práci na "sucho", zvyšují bezpečnost a komfort používání.
Technické údaje:
Celková délka: 839 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
LED displej zobrazující režim práce
Další ochrana proti práci na "sucho"
K správné funkci vyžaduje topné těleso naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvoleném časovém měřítku
- Smart poskytuje možnost nastavení týdenního harmonogramu práce topení
- ECO šetření energie pomocí možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
- Anti-frost ochrana před zamrznutím média v případě poklesu teploty pod 7°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
900 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W953-0900-20
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()