Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 300 W, bílá - W953-0300-20
search
Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 300 W, bílá - W953-0300-20 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 300 W, bílá - W953-0300-20 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 300 W, bílá - W953-0300-20 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 300 W, bílá - W953-0300-20 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 300 W, bílá - W953-0300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W953-0300-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 300 W, bílá nabízí mnoho výhod. Díky výkonu 300 W a LED displeji umožňuje přesné nastavení teploty od 30°C do 70°C s přesností 5 stupňů. Díky funkci ECO je možné šetřit energii (konstantní teplota do 50°C) a technologie Anti-frost chrání před zamrznutím. Navíc topné těleso disponuje režimem sušení a dětskou pojistkou. Je to ideální řešení pro váš domov, které zajišťuje komfort a bezpečnost.
Technické údaje:
Celková délka: 399 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Přívodní kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Krytí: IP44
LED displej zobrazující režim provozu
Další zabezpečení proti chodu "naprázdno"
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v vybrané časové škále
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení konstantní teploty do 50°C
- Anti-frost ochrana před zamrznutím topné kapaliny při poklesu teploty pod 7°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokování regulátoru topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Proti mrazu
ECO
Wi-Fi
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
300 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W953-0300-20
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()