Mexen FA-S elektrická topná tyč s Wi-fi, 300 W, bílá - W954-0300-20
search
Mexen FA-S elektrická topná tyč s Wi-fi, 300 W, bílá - W954-0300-20 Mexen FA-S elektrická topná tyč s Wi-fi, 300 W, bílá - W954-0300-20 Mexen FA-S elektrická topná tyč s Wi-fi, 300 W, bílá - W954-0300-20 Mexen FA-S elektrická topná tyč s Wi-fi, 300 W, bílá - W954-0300-20 Mexen FA-S elektrická topná tyč s Wi-fi, 300 W, bílá - W954-0300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W954-0300-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-S elektrická topná tyč s Wi-fi, 300 W, bílá nabízí mnoho pokročilých funkcí zajišťujících komfort a úsporu energie. Díky možnosti ovládání přes Wi-Fi lze snadno spravovat teplotu z úrovně smartphonu nebo tabletu. Funkce jako Sensitive, Comfort, Smart, ECO a dětská pojistka činí zařízení všestranným a bezpečným. Délka topného elementu je 310 mm a topný výkon je 300 W. Tyč má také LED displej a ochranu proti chodu na sucho.
Celková délka: 385 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topné tyče: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej indikující provozní režim
Další ochrana proti chodu na "sucho"
Pro správné fungování je třeba topnou tyč naplnit vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topné tyče:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort obsahuje funkci sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu v zvolené časové škále
- Smart možnost nastavení týdenního harmonogramu provozu topné tyče
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovládače topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
ECO
Wi-Fi
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
300 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,02%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W954-0300-20
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()