Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-Fi, 600 W, černé - W954-0600-70
search
Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-Fi, 600 W, černé - W954-0600-70 Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-Fi, 600 W, černé - W954-0600-70 Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-Fi, 600 W, černé - W954-0600-70 Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-Fi, 600 W, černé - W954-0600-70 Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-Fi, 600 W, černé - W954-0600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W954-0600-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-Fi, 600 W, černé nabízí mnoho pokročilých funkcí. Výkon činí 600 W a barva zařízení je elegantní černá. Vybaveno LED displejem, umožňuje přesné nastavení teploty v rozmezí 30-70°C díky funkci Citlivý režim. Funkce Pohodlný umožňuje sušení a Chytrý režim umožňuje týdenní harmonogramy práce. Úsporný režim šetří energii a díky Wi-Fi je možné ovládat topné těleso pomocí smartphonu. Dále obsahuje dětskou blokaci a ochranu proti provozu na sucho.
Celková délka: 615 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Barva: Černá
Výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující provozní režim
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Pro správnou funkci je třeba naplnit radiátor vodou nebo směsí vody např. s glykolom
Funkce topného tělesa:
- Citlivý režim umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Pohodlný režim má sušící možnost, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvolené hodinové škále
- Chytrý režim umožňuje nastavení týdenního harmonogramu práce topného tělesa
- Úsporný režim umožňuje nastavit stálou teplotu do 50°C
- Dětská blokace umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
600 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,02%
Index:
W954-0600-70
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()