Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 600 W, černé - W955-0600-70
search
Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 600 W, černé - W955-0600-70 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 600 W, černé - W955-0600-70 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 600 W, černé - W955-0600-70 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 600 W, černé - W955-0600-70 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 600 W, černé - W955-0600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W955-0600-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 600 W, černé je vynikajícím řešením pro efektivní vytápění místností. Disponuje topným výkonem 600 W a LED diodou indikující režim práce. Díky funkcím jako Sensitive, Comfort, ECO a Anti-frost lze přesně nastavit teplotu, šetřit energii a chránit před zamrznutím. Topné těleso má celkovou délku 614 mm, délku topného prvku 540 mm, černou barvu, pracovní napětí 230V/50 Hz, připojovací kabel 1,5 m a závit G 1/2".
Technické údaje:
Celková délka: 614 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 600 W
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED dioda indikující režim práce
Přídavná ochrana proti chodu na "sucho"
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení topné teploty ve zvoleném hodinovém rozsahu
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
- Anti-frost ochrana proti zamrznutí v případě poklesu teploty pod 7°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
ECO
Proti mrazu
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
600 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,03%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W955-0600-70
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()