Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 600 W, bílá - W955-0600-20
search
Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 600 W, bílá - W955-0600-20 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 600 W, bílá - W955-0600-20 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 600 W, bílá - W955-0600-20 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 600 W, bílá - W955-0600-20 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 600 W, bílá - W955-0600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W955-0600-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 600 W, bílá, je ideálním řešením pro váš domov. Nabízí výkon 600 W a provozní napětí 230V/50 Hz. Funkce jako Sensitive umožňují přesné nastavení teploty, Comfort umožňuje sušení, ECO šetří energii a Anti-frost chrání před zamrznutím. Topné těleso má LED diodu indikující režim práce a dodatečnou ochranu proti práci na sucho. Délka topného prvku je 540 mm a celková délka tělesa je 614 mm. Barva: bílá.
Technické údaje:
Celková délka: 614 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Barva: Bílá
Výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
LED dioda indikující režim práce
Dodatečná ochrana proti práci "na sucho"
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má sušicí funkci, která umožňuje nastavení teploty vytápění ve zvoleném časovém rozsahu
- ECO úspora energie možností nastavení stálé teploty až do 50°C
- Anti-frost ochrana před zámrzem v případě poklesu teploty pod 7°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
600 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,03%
Index:
W955-0600-20
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()