Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 600 W, černé - W957-0600-70
search
Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 600 W, černé - W957-0600-70 Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 600 W, černé - W957-0600-70 Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 600 W, černé - W957-0600-70 Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 600 W, černé - W957-0600-70 Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 600 W, černé - W957-0600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W957-0600-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-BG8 je vysoce kvalitní elektrické topné těleso o výkonu 600 W v elegantní černé barvě. Vyznačuje se celkovou délkou 639 mm a délkou topného prvku 540 mm. Má LED displej a mnoho funkcí jako sensitive, comfort, smart, eco a anti-frost. Ochrana proti chodu na "sucho" a dětská pojistka zvyšují bezpečnost uživatele. Produkt pracuje pod napětím 230V/50Hz a má připojovací kabel o délce 1,5 m. Ideální pro všechny domácí aplikace díky stupni ochrany IP44.
Technické údaje:
Celková délka: 639 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej zobrazující režim práce
Doplňková ochrana proti chodu na "sucho"
Pro správnou funkci topného tělesa je nutné naplnit radiátor vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v dílce hodinové škály
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení stálé teploty do 30°C
- Anti-frost ochrana proti zamrznutí při poklesu teploty pod 7°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat regulátor topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
600 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W957-0600-70
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()