Mexen C21 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2208 W, bílý - W421-030-300-00
search
Mexen C21 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2208 W, bílý - W421-030-300-00 Mexen C21 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2208 W, bílý - W421-030-300-00 Mexen C21 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2208 W, bílý - W421-030-300-00 Mexen C21 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2208 W, bílý - W421-030-300-00 Mexen C21 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2208 W, bílý - W421-030-300-00 Mexen C21 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2208 W, bílý - W421-030-300-00
	Ocel Ocel
Vysoký tepelný výkon Vysoký tepelný výkon
Lakýrnický povlak: DIN 99500 Lakýrnický povlak: DIN 99500
Index:
W421-030-300-00
Výška:
300 mm
Barva:
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
2208 W
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 73 mm
Rozteč připojení: 25 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Provozní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 1151 W
- 75/65/20 °C 2208 W
- 90/70/20 °C 2786 W
Přípojky:
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, odolný lak - DIN 99500
Obsahuje boční kryt a odnímatelnou horní desku
Součástí balení: závěsy, montážní sada, ucpávky a odvzdušňovač
Fotografie ukazují radiátor ve velikosti 600 x 1200 mm.
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Vysoký tepelný výkon
Lakýrnický povlak: DIN 99500
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
C21
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
73 mm
Tepelný výkon
2208 W
Barva
Materiál
Ocel
Typ
21
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
25 cm
Připojení
Boční
Orientace
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Index:
W421-030-300-00
300 mm
3000 mm
2208 W