Mexen C22 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2799 W, antracit - W422-030-300-66
search
Mexen C22 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2799 W, antracit - W422-030-300-66 Mexen C22 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2799 W, antracit - W422-030-300-66 Mexen C22 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2799 W, antracit - W422-030-300-66 Mexen C22 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2799 W, antracit - W422-030-300-66 Mexen C22 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2799 W, antracit - W422-030-300-66 Mexen C22 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2799 W, antracit - W422-030-300-66
Index:
W422-030-300-66
Výška:
300 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
2799 W
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 103 mm
Rozteč připojení: 25 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Provozní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 1452 W
- 75/65/20 °C 2799 W
- 90/70/20 °C 3538 W
Přípojky:
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, odolný nátěr - DIN 99500
Obsahuje boční kryt a snímatelný horní kryt
V balení: úchyty, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Fotografie ukazují radiátor o rozměru 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Hygienický atest PZH
Série
C22
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
103 mm
Tepelný výkon
2799 W
Barva
Antracitová
Typ
22
Návod k obsluze
Informace o bezpečnosti
Podmínky záruky
Testování PZH
20%
Index:
W422-030-300-66
300 mm
3000 mm
2799 W