Mexen CC11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní středové připojení, 1467 W, černý - W6C11-030-300-70
search
Mexen CC11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní středové připojení, 1467 W, černý - W6C11-030-300-70 Mexen CC11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní středové připojení, 1467 W, černý - W6C11-030-300-70 Mexen CC11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní středové připojení, 1467 W, černý - W6C11-030-300-70 Mexen CC11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní středové připojení, 1467 W, černý - W6C11-030-300-70 Mexen CC11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní středové připojení, 1467 W, černý - W6C11-030-300-70 Mexen CC11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní středové připojení, 1467 W, černý - W6C11-030-300-70
Index:
W6C11-030-300-70
Výška:
300 mm
Barva:
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
1467 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 59 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Provozní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 764 W
- 75/65/20 °C 1467 W
- 90/70/20 °C 1851 W
Přípojky:
- 2xG ½″ spodní středové
- 4xG ½″ boční
Vysoká kvalita, odolná lakovaná povrchová úprava - DIN 99500
Má boční kryt a odnímatelný horní kryt
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky, odvzdušňovač a vkládací ventil
Fotografie ukazují radiátor o rozměru 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
59 mm
Tepelný výkon
1467 W
Návod k obsluze
20,01%
Index:
W6C11-030-300-70
300 mm
3000 mm
1467 W