Mexen G00 termostatický set úhlový/rovný, Duplex, DN50, zlatý - W908-900-50
search
Mosaz Mosaz
Ochrana proti zamrznutí Ochrana proti zamrznutí
Regulace teploty Regulace teploty
Index:
W908-900-50
Druh:
Přímý, Úhlový
Série:
G00
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen G00 termostatický set úhlový/rovný, Duplex, DN50, zlatý, nabízí výjimečnou funkčnost a odolnost. Vyroben z mosazi s elegantním zlatým povrchem, set je přizpůsoben různým typům připojení. Vyznačuje se maximálním pracovním tlakem 10 barů a rozsahem regulace teploty od 0 do 29°C. Obsahuje spojky pro vícevrstvé a měděné trubky, jakož i univerzální řešení pro instalaci ve stěně nebo podlaze. Ideální volba pro moderní a stylové topné instalace.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosaz
Barva ventilu: Zlatá
Průměr připojení ventilu: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Zlatá
Stupnice regulace: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Možnost připojení hlavice z levé nebo pravé strany ventilu
V balení jsou dodatečné spojky pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a spojky pro měděné trubky 15 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz
Ochrana proti zamrznutí
Regulace teploty
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
2 roky záruky
G00
Druh
Přímý , Úhlový
Barva
Zlatá
Průměr přípojky
G 1/2"
Zakrytí
Ne
Instrukce k obsluze - radiátorový ventil
Návod k obsluze - termostatická hlavice
Informace o bezpečnosti - radiátorový ventil
Informace o bezpečnosti - termostatická hlavice
20,03%