Mexen G00 sada termostatická osová s krytkou S, bílá - W903-900-909-20
search
Index:
W903-900-909-20
Série:
G00
Barva:
Bílá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Bílá - ()
Mexen G00 sada termostatická osová s krytkou S, bílá, je ideálním řešením pro moderní interiéry. Vyrobený z mosazi, zajišťuje trvanlivost a odolnost vůči vysokým teplotám (až do 120°C) a tlaku (až do 10 bar). Bílá barva ventilů a krytky dokonale ladí s každým interiérem. Závit hlavice M30 x 1,5 mm a snadná regulace teploty v rozsahu 0-29°C zvyšují funkčnost. Další ochrana proti zamrznutí při 5°C zaručuje bezproblémové používání za všech podmínek.
Technické údaje:
Materiál ventilů: Mosaz
Barva ventilů: Bílá
Průměr přípojky ventilů: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Bílá
Regulační stupnice: 0-5
Teplotní rozsah regulace: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Barva krytky: Bílá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Šířka rozety: 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Krytka se skládá ze dvou jednotlivých rozet a tubusů
Součástí je napájecí a uzavírací ventil radiátoru
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Odolnost a pevnost
2 roky záruky
G00
Barva
Bílá
20,01%