Mexen G00 sada termostatická axiální s krytkou S, zlatá - W903-900-909-50
search
Index:
W903-900-909-50
Série:
G00
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen G00 sada termostatická axiální s krytkou S, zlatá poskytuje vynikající výkon a elegantní vzhled. Vyrobeno z vysoce kvalitní mosazi, zaručuje odolnost a odpor vůči vysokým teplotám do 120°C a pracovnímu tlaku do 10 bar. Sada obsahuje ventil radiátorový napájecí a uzavírací, což umožňuje přesnou regulaci teploty v rozsahu 0-29°C. Zlatá barva a nerezavějící ocel použitá v krytce zaručují estetický a moderní vzhled, který se ideálně hodí do jakéhokoliv interiéru.
Technické údaje:
Materiál ventilů: Mosaz
Barva ventilů: Zlatá
Průměr připojení ventilů: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Zlatá
Rozsah regulace: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Teplota okolí: max 50 °C
Ochrana před zamrznutím 5°C
Barva krytky: Zlatá
Materiál rozety: Nerezavějící ocel
Šířka rozety: 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál zátek: Mosaz
Délka zátek: 50 mm
Vnitřní průměr zátek: 20 mm
Krytka se skládá ze dvou jednotlivých rozet a zátky
V kompletu ventil radiátorový napájecí a uzavírací
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Odolnost a pevnost
2 roky záruky
G00
Barva
Zlatá
20,04%