Mexen G05 sada termostatická úhlová, Duplex, DN50, zlatá - W907-958-50
search
Index:
W907-958-50
Série:
G05
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen G05 sada termostatická úhlová, Duplex, DN50, zlatá je vynikající volbou pro osoby, které oceňují funkčnost a design. Vyrobená z mosazi, zajišťuje trvanlivost a odolnost vůči vysokému tlaku (do 10 bar) a provozní teplotě až 120°C. Univerzálnost a pohodlí použití zaručuje možnost připojení hlavy z obou stran a rozteč přípojek 50 mm. Zlatá barva dodává eleganci a ochrana proti zamrznutí a regulační škála teploty (0-29°C) zajišťují komfort používání.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosaz
Barva ventilu: Zlatá
Průměr připojení ventilu: G 1/2"
Provozní teplota: max 120 °C
Maximální provozní tlak: 10 bar
Napájecí a uzavírací radiátorový ventil
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Hlavy závitu: M30 x 1,5 mm
Barva hlavy: Zlatá
Regulační škála: 0-5
Rozsah nastavení teploty: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Možnost připojení hlavy z levé nebo pravé strany ventilu
V kompletu další přípojky pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a přípojky pro měděné trubky 15 mm
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
2 roky záruky
G05
Barva
Zlatá
Zakrytí
Ne
20,03%