Mexen G05 úhlová termostatická sada s krytem R, bílá - W901-958-904-20
search
Mosaz Mosaz
Ochrana proti zamrznutí Ochrana proti zamrznutí
Regulace teploty Regulace teploty
Index:
W901-958-904-20
Druh:
Úhlový
Série:
G05
Barva:
Bílá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Bílá - ()
Mexen G05 úhlová termostatická sada s krytem R v bílé barvě je ideální řešení pro náročné uživatele. Mosazné ventily mají průměr připojení G 1/2" a jsou přizpůsobeny pro práci při teplotě do 120 °C a tlaku do 10 bar. Bílá hlavice se závitem M30 x 1,5 mm a možnost regulace teploty od 0 do 29 °C zajišťují precizní ovládání. Ochrana proti zamrznutí při 5 °C a elegantní kryt z nerezové oceli zvyšují funkčnost a estetiku sady.
Technické údaje:
Materiál ventilů: Měď
Barva ventilů: Bílá
Průměr připojení ventilů: G 1/2"
Provozní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Bílá
Regulační stupnice: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Teplota prostředí: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Barva krytu: Bílá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Vnější průměr rozety: 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Vnitřní průměr otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Měď
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Kryt se skládá ze dvou jednotlivých rozety a pouzdra
V kompletu je přívodní a uzavírací radiátorový ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz
Ochrana proti zamrznutí
Regulace teploty
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Praktické řešení
Odolnost a pevnost
2 roky záruky
G05
Druh
Úhlový
Barva
Bílá
Průměr přípojky
G 1/2"
Zakrytí
Ano
Instrukce k obsluze - radiátorový ventil
Návod k obsluze - termostatická hlavice
Informace o bezpečnosti - radiátorový ventil
Informace o bezpečnosti - termostatická hlavice
20,06%