Mexen G05 termostatická sada úhlová s krytem S, bílá - W901-958-909-20
search
Index:
W901-958-909-20
Barva:
Bílá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Materiál ventilů: Mosaz
Barva ventilů: Bílá
Průměr připojení ventilů: G 1/2"
Provozní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Bílá
Regulační stupnice: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Teplota okolí: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Barva krytu: Bílá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Šířka rozety: 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Kryt se skládá ze dvou samostatných rozet a pouzdra
V setu je dodáván napájecí a uzavírací radiátorový ventil
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Barva
Bílá
20,06%