Mexen G05 úhlová termostatická sada s krytem R, Duplex, DN50, zlatá - W907-958-905-50
search
Index:
W907-958-905-50
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen G05 úhlová termostatická sada s krytem R, Duplex, DN50, zlatá je spolehlivou volbou pro váš topný systém. Vyrobeno z mosazi, zaručuje trvanlivost a odolnost vůči vysokým teplotám až do 120 °C a tlaku do 10 bar. Díky zlatému provedení vypadá výrobek elegantně a moderně. Má standardní připojení G 1/2", pokročilou regulační škálu teploty od 0 do 29 °C a ochranu proti zamrznutí. Jednoduchost montáže zajišťuje možnost připojení hlavice z libovolné strany.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosaz
Barva ventilu: Zlatá
Průměr připojení ventilu: G 1/2"
Provozní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Napájecí a uzavírací radiátorový ventil
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Zlatá
Regulační stupnice: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Možnost připojení hlavice z levé nebo pravé strany ventilu
Barva krytu: Zlatá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Šířka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Rozteč děr pro radiátorová připojení: 50 mm
Kryt se skládá z dvojité rozety a dvou pouzder
V balení jsou dodatečné spojky pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a spojky pro měděné trubky 15 mm
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Praktické řešení
Barva
Zlatá
20,01%