Mexen G05 termostatická sada úhlová s krytkou S, Duplex, DN50, zlatá - W907-958-910-50
search
Index:
W907-958-910-50
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen G05 je termostatická sada úhlová s krytkou S, která se vyznačuje odolností díky zpracování z mosazi a nerezové oceli. Zlatá barva přidává eleganci a možnost regulace teploty a připojení hlavice z levé nebo pravé strany ventilu zvyšuje funkčnost. Ventil pracuje při maximálním tlaku 10 bar a teplotě do 120 °C. Spodní připojení ulehčuje instalaci a ochrana proti zamrznutí a další spojky zajišťují univerzálnost použití.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosaz
Barva ventilu: Zlatá
Průměr připojení ventilu: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Topný přívodní a uzavírací ventil
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Zlatá
Regulační stupnice: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Možnost připojení hlavice z levé nebo pravé strany ventilu
Barva krytky: Zlatá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Šířka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Rozteč otvorů pro topné připojení: 50 mm
Krytka se skládá z dvojité rozety a dvou pouzder
V sadě jsou další spojky pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a spojky pro měděné trubky 15 mm
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Praktické řešení
Barva
Zlatá
20,01%