Mexen G05 termostatická sada úhlová s krytkou R, zlatá - W901-958-904-50
search
Index:
W901-958-904-50
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen G05 termostatická sada úhlová s krytkou R, zlatá, nabízí robustnost a eleganci díky zpracování z mědi a nerezové oceli. Zlatá barva dodává styl každému interiéru. Podporuje maximální pracovní tlak 10 bar a provozní teplotu do 120°C. Hlavice se závitem M30 x 1,5 mm umožňuje přesné nastavení teploty v rozmezí 0-29°C. Kromě toho sada obsahuje ochranu proti zamrznutí 5°C a kompletní sadu rozet a pouzder.
Technické údaje:
Materiál ventilů: Měď
Barva ventilů: Zlatá
Průměr připojení ventilů: G 1/2"
Provozní teplota: max 120°C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Zlatá
Regulační stupnice: 0-5
Rozsah nastavení teploty: 0-29°C
Okolní teplota: max 50°C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Barva krytky: Zlatá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Vnější průměr rozety: 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Vnitřní průměr otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Měď
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Krytka se skládá z dvou jednotlivých rozet a pouzdra
Součástí balení je napájecí a uzavírací ventil radiátoru
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Barva
Zlatá
20,05%