Mexen G05 termostatická sada rohová/přímá s krytem S, Duplex, DN50, zlatá - W908-958-910-50
search
Index:
W908-958-910-50
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen G05 je termostatická sada rohová/přímá s krytem S, ideální pro každé interiérové prostředí. Produkt vyniká zpracováním z vysoce kvalitní mosazi a zlatou barvou, která přidává eleganci. Obsahuje standardní připojení G 1/2" a podporuje teploty do 120°C a maximální tlak 10 barů. Univerzální napájecí a izolační ventil činí produkt velmi funkčním a snadno instalovatelným. Sada také obsahuje dodatečné spojky pro vícevrstvé a měděné trubky.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosaz
Barva ventilu: Zlatá
Průměr ventilového připojení: G 1/2"
Provozní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 barů
Spodní připojení se vzdáleností 50 mm
Závit čelní hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Zlatá
Regulační stupnice: 0-5
Teplotní rozsah: 0-29 °C
Provozní teplota okolí: max 50 °C
Ochrana před zamrznutím 5°C
Možnost připojení hlavice z levé nebo pravé strany ventilu
Barva krytu: Zlatá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Šířka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál vložek: Mosaz
Délka vložek: 50 mm
Vnitřní průměr vložek: 20 mm
Vzdálenost otvorů pro připojení k radiátorům: 50 mm
Kryt se skládá z dvojité rozety a dvou vložek
V sadě jsou navíc přiloženy spojky pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a měděné trubky 15 mm
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Praktické řešení
Barva
Zlatá
20,01%