Mexen G05 termostatická sada úhlová/přímá s krytkou R, Duplex, DN50, bílá - W908-958-905-20
search
Index:
W908-958-905-20
Barva:
Bílá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Bílá - ()
Mexen G05 termostatická sada úhlová/přímá s krytkou R, Duplex, DN50, bílá nabízí univerzálnost díky možnosti úhlového a přímého připojení. Vyrobena z vysoce kvalitní mosazi a nerezové oceli, zaručuje trvanlivost a spolehlivost. Bílá barva a estetická krytka se dokonale hodí k jakémukoli interiéru. Termostatický ventil zajišťuje přesnou kontrolu teploty v rozsahu 0-29°C, s maximálním pracovním tlakem 10 bar a ochranou proti zamrznutí. Ideální pro moderní vytápěcí instalace.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosaz
Barva ventilu: Bílá
Průměr připojení ventilu: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Závit hlavy: M30 x 1,5 mm
Barva hlavy: Bílá
Rozsah regulace: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Možnost připojení hlavy z levé nebo pravé strany ventilu
Barva krytky: Bílá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Šířka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál vložek: Mosaz
Délka vložek: 50 mm
Vnitřní průměr vložek: 20 mm
Rozteč otvorů pro připojení radiátorů: 50 mm
Krytka se skládá z dvojité rozety a dvou vložek
V sadě jsou dodatečné spojky na vícevrstvé trubky 16x2 mm a spojky na měděné trubky 15 mm
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Praktické řešení
Barva
Bílá
20,01%