Mexen G05 termostatická sada úhlová s krytkou S, zlatá - W901-958-909-50
search
Index:
W901-958-909-50
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen G05 termostatická sada úhlová se vyznačuje elegantní zlatou barvou a precizním zpracováním z mosazi, což zaručuje odolnost a styl. Ventily mají průměr připojení G 1/2" a umožňují regulaci teploty v rozsahu 0-29°C, což umožňuje udržovat ideální teplotu v místnosti. Navíc sada obsahuje krytku z nerezové oceli, která zajišťuje estetický vzhled instalace. Maximální pracovní tlak je 10 bar a pracovní teplota je max 120°C.
Technické údaje:
Materiál ventilů: Mosaz
Barva ventilů: Zlatá
Průměr připojení ventilů: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Závit hlavy: M30 x 1,5 mm
Barva hlavy: Zlatá
Regulační škála: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana před zamrznutím 5°C
Barva krytky: Zlatá
Materiál rozet: Nerezová ocel
Šířka rozet: 65 mm
Výška rozet: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Krytka se skládá ze dvou jednotlivých rozet a pouzdra
Součástí je napájecí a uzavírací radiátorový ventil
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Barva
Zlatá
20,05%