Mexen G05 termostatická sada osová s krytkou S, zlatá - W903-958-909-50
search
Index:
W903-958-909-50
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen G05 termostatická sada osová s krytkou S, zlatá je vynikající volbou pro náročné uživatele. Vyrobená z pevné mosazi, zajišťuje dlouhou životnost a efektivitu. Sada se vyznačuje elegantní zlatou barvou, průměrem připojení G 1/2" a maximálním pracovním tlakem 10 bar. Díky ochraně proti zamrznutí do 5°C a rozsahu regulace teploty od 0 do 29°C je ideální pro různé podmínky. V kompletu je ventil radiátoru napájecí a uzavírací, což dále zdůrazňuje jeho funkčnost.
Technické údaje:
Materiál ventilů: Mosaz
Barva ventilů: Zlatá
Průměr připojení ventilů: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Zlatá
Regulační škála: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Barva krytky: Zlatá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Vnější průměr rozety: 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Krytka se skládá ze dvou samostatných rozet a pouzdra
V kompletu ventil radiátoru napájecí a uzavírací
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Barva
Zlatá
20,04%