Mexen G05 sada termostatická axiální s krytem R, bílá - W903-958-904-20
search
Index:
W903-958-904-20
Série:
G05
Barva:
Bílá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Bílá - ()
Termostatická sada Mexen G05 je ideálním řešením pro přesné řízení teploty. Vyrobena z mosazi s bílým povrchem, charakterizuje se průměrem připojení G 1/2'' a závitem hlavice M30 x 1,5 mm. Nabízí rozsah regulace teploty od 0 do 29°C s ochranou proti zamrznutí při 5°C. Sada obsahuje také kryt a rozety z nerezové oceli. Pracuje při maximální teplotě 120°C a tlaku až 10 bar, zajišťuje spolehlivost a odolnost.
Technické údaje:
Materiál ventilů: Mosaz
Barva ventilů: Bílá
Průměr připojení ventilů: G 1/2"
Provozní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Bílá
Regulační škála: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Barva krytu: Bílá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Vnější průměr rozety: 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Kryt se skládá ze dvou samostatných rozety a pouzdra
V kompletu ventil radiátorový přívodní a uzavírací
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Praktické řešení
Odolnost a pevnost
2 roky záruky
G05
Barva
Bílá
20,05%