Mexen G05 osová termostatická sada s krytem R, zlatá - W903-958-904-50
search
Mosaz Mosaz
Ochrana proti zamrznutí Ochrana proti zamrznutí
Regulace teploty Regulace teploty
Index:
W903-958-904-50
Druh:
Osiový
Série:
G05
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen G05 osová termostatická sada s krytem R je elegantní a funkční řešení pro váš topný systém. Vyrobena z odolné mosazi s ocelovými prvky, zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Zlatá barva dodává prestiž a luxus, zatímco regulační rozsah 0-5 umožňuje přesné nastavení teploty. Ochrana proti zamrznutí a schopnost pracovat při vysokých teplotách (až do 120°C) a maximální pracovní tlak 10 bar činí z této sady ideální volbu pro náročné uživatele.
Technické údaje:
Materiál ventilů: mosaz
Barva ventilů: zlatá
Průměr připojení ventilů: G 1/2"
Provozní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: zlatá
Regulační rozsah: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Teplota okolí: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Barva krytu: zlatá
Materiál rozet: nerezová ocel
Vnější průměr rozet: 65 mm
Výška rozet: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Kryt se skládá ze dvou jednotlivých rozet a pouzdra
Součástí je radiátorový přívodní a uzavírací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz
Ochrana proti zamrznutí
Regulace teploty
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Praktické řešení
Odolnost a pevnost
2 roky záruky
G05
Druh
Osiový
Barva
Zlatá
Průměr přípojky
G 1/2"
Zakrytí
Ano
Instrukce k obsluze - radiátorový ventil
Návod k obsluze - termostatická hlavice
Informace o bezpečnosti - radiátorový ventil
Informace o bezpečnosti - termostatická hlavice
20,04%