Mexen G05 termostatická sada úhlová/rovná s krytkou S, Duplex, DN50, bílá - W908-958-910-20
search
Index:
W908-958-910-20
Barva:
Bílá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Bílá - ()
Mexen G05 termostatická sada úhlová/rovná s krytkou S, Duplex, DN50, bílá se vyznačuje mimořádnou odolností díky provedení z mosazi. Ventil v bílé barvě se hodí do většiny interiérů a jeho průměr připojení G 1/2" zajišťuje univerzálnost. Produkt nabízí regulaci teploty do 120°C a maximální pracovní tlak 10 bar. Krytka s dvojitou rozetou a mosaznými pouzdry a dalšími spoji umožňuje snadné a estetické připojení, bez ohledu na umístění instalace. Ideální volba pro náročné uživatele.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosaz
Barva ventilu: Bílá
Průměr připojení ventilu: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Bílá
Rozsah regulace: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Možnost připojení hlavice z levé nebo pravé strany ventilu
Barva krytky: Bílá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Šířka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Rozteč otvorů pro připojení radiátoru: 50 mm
Krytka se skládá z dvojité rozety a dvou pouzder
V sadě další spoje pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a spoje pro měděné trubky 15 mm
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Praktické řešení
Barva
Bílá
20,01%