Mexen CC21 radiátor deska 300 x 3000 mm, spodní střední připojení, 2208 W, černá - W6C21-030-300-70
search
Mexen CC21 radiátor deska 300 x 3000 mm, spodní střední připojení, 2208 W, černá - W6C21-030-300-70 Mexen CC21 radiátor deska 300 x 3000 mm, spodní střední připojení, 2208 W, černá - W6C21-030-300-70 Mexen CC21 radiátor deska 300 x 3000 mm, spodní střední připojení, 2208 W, černá - W6C21-030-300-70 Mexen CC21 radiátor deska 300 x 3000 mm, spodní střední připojení, 2208 W, černá - W6C21-030-300-70 Mexen CC21 radiátor deska 300 x 3000 mm, spodní střední připojení, 2208 W, černá - W6C21-030-300-70 Mexen CC21 radiátor deska 300 x 3000 mm, spodní střední připojení, 2208 W, černá - W6C21-030-300-70
Index:
W6C21-030-300-70
Výška:
300 mm
Barva:
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
2208 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 73 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Provozní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Tepelný výkon:
- 55/45/20 °C 1151 W
- 75/65/20 °C 2208 W
- 90/70/20 °C 2786 W
Přípojky:
- 2xG ½″ spodní střední
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní trvanlivý lakovaný povlak - DIN 99500
Má boční kryt a odnímatelný horní kryt
Součástí balení: zavěšení, montážní sada, záslepky, odvzdušňovač a ventilová vložka
Fotografie ukazují radiátor o rozměrech 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
73 mm
2208 W
Návod k obsluze
20,01%
Index:
W6C21-030-300-70
300 mm
3000 mm
2208 W