Mexen Oso elektrický radiátor 2v1 stojací 910 x 500 mm, 200 W, bílý - W304-0910-500-00-20
search
Mexen Oso elektrický radiátor 2v1 stojací 910 x 500 mm, 200 W, bílý - W304-0910-500-00-20 Mexen Oso elektrický radiátor 2v1 stojací 910 x 500 mm, 200 W, bílý - W304-0910-500-00-20 Mexen Oso elektrický radiátor 2v1 stojací 910 x 500 mm, 200 W, bílý - W304-0910-500-00-20 Mexen Oso elektrický radiátor 2v1 stojací 910 x 500 mm, 200 W, bílý - W304-0910-500-00-20
Topný výkon: 200 W Topný výkon: 200 W
	Ocel Ocel
Topný element Topný element
Index:
W304-0910-500-00-20
Výška:
910 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
200 W
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 910 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 40 mm
Šířka nohou: 430 mm
Výška nohou: 110 mm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Topný výkon: 200 W
Počet topných tyčí: 8
Délka napájecího kabelu: 1,6 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP24
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoká kvalita, odolný laký lak odolný proti korozi
Možnost montáže na zeď nebo na ocelových nohách
V balení: držáky, montážní sada, záslepky a protiskluzové nožky
Funkce radiátoru:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí od 30°C do 60°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 200 W
Při výběru elektrické topné tyče o výkonu 200 W je důležité ji správně přizpůsobit výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Topný element
Termostat
Citlivý
Komfort
Ochrana proti zbytečnému zahřívání
Odolnost proti matování a korozi
2 roky záruky
Série
Oso
Šířka
500 mm
Výška
910 mm
Hloubka
40 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
200 W
Barva
Materiál
Ocel
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Topný element Topný element
Index:
W304-0910-500-00-20
910 mm
500 mm
200 W