Mexen Kai termostatická vanovo-sprchová baterie, Chromovaná - 77900-00

Mexen Kai termostatická vanovo-sprchová baterie, Chromovaná - 77900-00
Mexen Kai termostatická vanovo-sprchová baterie, Chromovaná - 77900-00
Funkce produktu
Mosaz
Mosaz
Termostat
Termostat
Zamkněte 38 ° C
Zamkněte 38 ° C
Výrobce: Mexen
Řada: Kai
Ean: 5907709110953
Index: 77900-00
Montáž: Nástěnné
Dosah výtoku: 19 cm
Typ výtoku: Pohyblivá
Barva: Chromovaná
Select variant
Popis

Mexen Kai termostatická vanovo-sprchová baterie, Chromovaná - 77900-00

Technické údaje

Materiál: Mosazné tělo

Barva: Chromovaná

Hlavice: Termostatická

Připojení sprchy: G 3/4" (vrchní část) a G 1/2" (spodní část)

Blokace horké vody při teplotě 38° C

Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz

Produkt byl vyroben pomocí mosazi nejvyšší kvality, která se vyznačuje výjimečnou trvanlivostí. Mosaz je odolná vůči vlhkosti a korozi, udržuje svůj dobrý vzhled a vysokou funkčnost po dlouhou dobu.

Termostat

Termostat vám dává možnost nastavit teplotu vody, kterou při koupání udržuje. Jedná se o inovativní řešení, které nejen poskytuje pohodlí, ale také se vyhýbá náhlým teplotním skokům a nepříjemným popáleninám.

Zamkněte 38 ° C

Baterie má zámek při 38 ° C, což zaručuje bezpečnost, zejména pro malé děti, které během koupání nebudou hořet. To vám umožní volně používat vodu bez obav o náhlé změny teploty.

Keramická hlava

Baterie má nejvyšší kvalitní keramickou hlavu, která je zodpovědná za míchání vody a zajišťuje hladkou regulaci proudu. Zaručuje vysoké pohodlí používání po dlouhou dobu a udržuje snadnost a přesnost regulace.

Pohyblivá hubice

Schopnost skrývat výtok koupelny pod tělem baterie umožňuje získat více místa a lepší pohodlí použití. Zastavení potěru eliminuje vyčnívající prvky a ovlivňuje větší bezpečnost během koupání.

Perla

Pearlerovým úkolem je provzdušňování vody vytékající z výtoku. To zvětšuje tekoucí proud, což vám umožňuje snížit spotřebu vody během každodenních činností a přispívat ke snížení účtů.

Perfectclean

Produkt má hladký povrch, který zapůsobí na svou krásu a zdůrazňuje estetický vzhled. Denní péče a čištění povrchů z výsledných nečistot je mnohem snazší a nevyžaduje použití silných detergentů.

Odolnost vůči rohovům a korozi

Produkt je vyroben z vysoce kvalitních materiálů odolných vůči korozi, díky kterému udržuje svůj atraktivní vzhled a funkčnost po dlouhou dobu, bez ohledu na úroveň vlhkosti v místnosti.

Odolnost proti vysoké teplotě

Produkt je charakterizován mimořádnou odolností vůči vysokým teplotám, bez deformace i při dlouhodobém účinku horké vody. Materiál je také odolný vůči poškození a trhlinám způsobeným rychlými změnami teploty.

Certifikáty a schválení

Produkt má certifikát hygieny PZH, což potvrzuje dodržování bezpečnostních standardů. Osvědčuje se, že produkt v žádném případě neovlivňuje lidské zdraví a je šetrné k životnímu prostředí.

2 roky záruka

Produkt je pokryt dvouletou zárukou. V případě problémů s zakoupeným produktem vás doporučujeme, abyste nás kontaktovali prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky na číslo horké linky.

Technické údaje
Série
Kai
Barva
Chromovaná
Montáž
Nástěnné
Se sprchovým setem
Ne
S termostatem
Ano
Dosah výtoku
19 cm
Typ výtoku
Pohyblivá
Komentáře
100%
Klientów poleca ten produkt
Quality
5,0
Ocena ogólna na podstawie 4 opinii
Wygląd
Produkty z této řady
FAQ
Zeptat se na zboží
Nedávno zobrazené