Mexen Flat CVF11 deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 611 W, černý - W611F-040-110-70
search
Mexen Flat CVF11 deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 611 W, černý - W611F-040-110-70 Mexen Flat CVF11 deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 611 W, černý - W611F-040-110-70 Mexen Flat CVF11 deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 611 W, černý - W611F-040-110-70 Mexen Flat CVF11 deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 611 W, černý - W611F-040-110-70 Mexen Flat CVF11 deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 611 W, černý - W611F-040-110-70 Mexen Flat CVF11 deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 611 W, černý - W611F-040-110-70
Index:
W611F-040-110-70
Výška:
400 mm
Barva:
Šířka:
1100 mm
Tepelný výkon:
611 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 400 mm
Šířka (X): 1100 mm
Hloubka: 59 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Provozní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Vytápěcí výkon:
- 55/45/20 °C 325 W
- 75/65/20 °C 611 W
- 90/70/20 °C 765 W
Přípojky:
- 2xG ½″ zdola zprava
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povrch - DIN 99500
Obsahuje boční kryt a odnímatelný horní kryt
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky, odvzdušňovač a vložka ventilu
Fotografie zobrazuje radiátor o velikosti 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
1100 mm
Výška
400 mm
Hloubka
59 mm
Tepelný výkon
611 W
Návod k obsluze
20%
Index:
W611F-040-110-70
400 mm
1100 mm
611 W