Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01 Mexen Parker vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-fuga, Dub - F1315-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Montáž na lepidlo Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4 Třída odolnosti proti oděru: AC4
Index:
F1315-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Dub
Vzor - Deska - ()
Mexen Parker panele vinilové 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm nabízí vysokou odolnost díky třídě oděru AC4 a vrchní vrstvě tloušťky 0,55 mm. S konstrukcí imitující dub a voděodolností 100 % jsou tyto panely ideální pro jakýkoli vnitřní prostor. Díky integrované PVC podložce a čtyřstranné V-drážce je pokládka na lepidlo snadná a přesná. Podpora nízkoteplotního podlahového topení a snadná údržba povrchu zajišťují dlouhou životnost a pohodlí. Panely jsou antistatické a poskytují bezpečnou protiskluzovou plochu.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitnosti: 32
Počet kusů v balení: 12
Počet m² v balení: 2,75
Struktura: Dub
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické s 2kV
4-stranná V-fuga
Integrovaný podklad PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost vůči mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LVT
Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída veřejné použitelnosti: 32
Integrovaný podklad
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Dokonalá akustika interiéru
Odolné
Odolné proti ohni
Protiskluzové
V-fuga
Vhodné pro podlahové vytápění
Odolné vůči znečištění
Antistatické
20letá záruka
Série
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Vzor
Materiál
Plast
Způsob montáže
Na lepidlo
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
12
Množství m² v balení
2,75
V-Fuga
Struktura
Dub
Odstín
Přírodní
Vzorek
Ne
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
2.7533 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 12
LVT LVT
Index:
F1315-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm