Mexen Hollywood vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-drážka, Dub - F1432-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Hollywood vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-drážka, Dub - F1432-1227-187-255-4V1-01 Mexen Hollywood vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-drážka, Dub - F1432-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1432-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Dub
Vzor - Deska - ()
Vinylové panely Mexen Hollywood jsou ideální volbou pro váš domov. Nabízejí rozměry 1227 x 187 mm a tloušťku 2,5 mm, což je ideální pro snadnou instalaci. S třídou odolnosti AC4 a uživatelskou třídou 32 jsou velmi odolné a vhodné pro intenzivní používání. Struktura dubu v kombinaci s 4strannou V-skosením a voděodolností zajišťuje krásný a praktický povrch. Díky integrovanému PVC podkladu jsou panely antistatické, odolné vůči poškrábání a kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým vytápěním. Snadno se udržují čisté a odolávají mechanickému poškození.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitnosti: 32
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný PVC podklad
Voděodolnost - 100%
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Odstín
Přírodní
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1432-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm