Mexen Fullerton vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-spára, Dub - F1436-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Fullerton vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-spára, Dub - F1436-1227-187-255-4V1-01 Mexen Fullerton vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-spára, Dub - F1436-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1436-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Fullerton jsou vysoce kvalitní vinylové panely o rozměrech 1227 x 187 mm, ideální pro stylový a odolný interiér. S tloušťkou 2,5 mm a odolnou vrstvou 0,55 mm nabízí třídu oděru AC4 a užitkovou třídu 32, což zaručuje dlouhou životnost i ve frekventovaných prostorech. Integrovaný podklad PVC a 4-stranná V-fuga dodávají panelům sofistikovaný vzhled a jednoduchou údržbu. Díky voděodolnosti a antistatickým vlastnostem se Mexen Fullerton perfektně hodí pro každý domov, zvláště v kombinaci s nízkoteplotním podlahovým vytápěním.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitnosti: 32
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-spára
Integrováno s podkladem PVC
Voděodolnost - 100%
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1436-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm