Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, černý - W217-1544-694-00-70
search
Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, černý - W217-1544-694-00-70 Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, černý - W217-1544-694-00-70 Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, černý - W217-1544-694-00-70 Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, černý - W217-1544-694-00-70 Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, černý - W217-1544-694-00-70 Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, černý - W217-1544-694-00-70 Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, černý - W217-1544-694-00-70 Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, černý - W217-1544-694-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W217-1544-694-00-70
Výška:
1544 mm
Barva:
Šířka:
694 mm
Tepelný výkon:
1550 W
Barva - Černá - ()
Mexen Waco dekorativní radiátor 1544 x 694 mm, 1550 W, černý je stylový a praktický doplněk do vaší domácnosti. Vyznačuje se svislou orientací a univerzálními připojovacími stranami, což zajišťuje flexibilitu montáže. Vyrobený z odolné oceli, má trvanlivý lak odolný proti korozi. S topným výkonem 1550 W je ideální pro různé typy místností. Balení obsahuje závěsy, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1544 mm
Šířka: 694 mm
Hloubka: 60 mm
Rozteč připojení:
- 150 cm (boční) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 17,20 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 1550 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
Balení obsahuje: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
694 mm
Výška
1544 mm
Hloubka
60 mm
Tepelný výkon
1550 W
Vzdálenost připojení
150 cm
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W217-1544-694-00-70
1544 mm
694 mm
1550 W