Mexen Grey Leaf vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-spára, Břidlice - F1463-0610-305-255-4V1-01
search
Mexen Grey Leaf vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-spára, Břidlice - F1463-0610-305-255-4V1-01 Mexen Grey Leaf vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-spára, Břidlice - F1463-0610-305-255-4V1-01
Index:
F1463-0610-305-255-4V1-01
Délka:
610 mm
Šířka:
305 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Břidlice
Mexen Grey Leaf panele winylové nabízejí vynikající kombinaci užitných vlastností a estetiky. S rozměry 610 x 305 mm a tloušťkou 2,5 mm jsou ideální pro moderní interiéry. Díky třídě obrusnosti AC4 a užitné třídě 32 poskytují vysokou odolnost proti opotřebení. Čtyřstranná V-drážka a zintegrovaný podklad PVC zajišťují snadnou instalaci na lepidlo, a také 100% voděodolnost a ochranu před mechanickým poškozením. Strukturální povrch 'Łupek' umožňuje snadné čištění a panele jsou antistatické.
Specifikace produktu:
Délka: 610 mm
Šířka: 305 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitnosti: 32
Počet kusů v balení: 12
Množství m² v balení: 2,23
Struktura: Břidlice
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-spára
Integrovaný podklad PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost vůči mechanickému poškození a škrábancům
Délka
610 mm
Šířka
305 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Struktura
Břidlice
Návod k obsluze
20,1%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1463-0610-305-255-4V1-01
610 mm
305 mm
2,5 mm