Mexen Flux dekorativní koupelnový radiátor 1500 x 240 mm, 450 W, černý - W127-1500-240-00-70
search
Mexen Flux dekorativní koupelnový radiátor 1500 x 240 mm, 450 W, černý - W127-1500-240-00-70 Mexen Flux dekorativní koupelnový radiátor 1500 x 240 mm, 450 W, černý - W127-1500-240-00-70 Mexen Flux dekorativní koupelnový radiátor 1500 x 240 mm, 450 W, černý - W127-1500-240-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W127-1500-240-00-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
240 mm
Tepelný výkon:
450 W
Šířka - 240 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 240 mm
Hloubka: 102 mm
Rozteč přípojení:
-  144 cm (boční) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,43 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 450 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Počet háčků na ručníky: 5
Vysoká kvalita, odolný lakovaný povlak odolný vůči korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
240 mm
Výška
1500 mm
Tepelný výkon
450 W
Připojení
Střední , Boční
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W127-1500-240-00-70
1500 mm
240 mm
450 W
Šířka - 240 mm - ()