Mexen Flux dekorativní koupelnový radiátor 1500 x 340 mm, 630 W, bílý - W127-1500-360-00-20
search
Mexen Flux dekorativní koupelnový radiátor 1500 x 340 mm, 630 W, bílý - W127-1500-360-00-20 Mexen Flux dekorativní koupelnový radiátor 1500 x 340 mm, 630 W, bílý - W127-1500-360-00-20 Mexen Flux dekorativní koupelnový radiátor 1500 x 340 mm, 630 W, bílý - W127-1500-360-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W127-1500-360-00-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
340 mm
Tepelný výkon:
630 W
Šířka - 340 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 340 mm
Hloubka: 102 mm
Rozteč připojení:
- 144 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 13,16 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 630 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zdola na pravé nebo levé straně
Počet věšáků na ručníky: 7
Vysoce kvalitní, trvanlivá lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
340 mm
Výška
1500 mm
Tepelný výkon
630 W
Připojení
Boční , Střední
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W127-1500-360-00-20
1500 mm
340 mm
630 W
Šířka - 340 mm - ()