Mexen Binox nerezový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC
  • Dny kuchyně
search
Mexen Binox nerezový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox nerezový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox nerezový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox nerezový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox nerezový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC
Nerezová ocel AISI 304 Nerezová ocel AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Odolnost proti poškrábání Odolnost proti poškrábání
Index:
6421802000-01HC
Barva:
Barva - Nerez - ()
Povrch - Včelí plástev - ()
Specifikace produktu:
Rozměr: 800x450x200 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 400x362 mm
Tloušťka ocelového okraje: 3 mm
Tloušťka oceli komory: 1 mm
Rádius zaoblení rohů komory: R10
Průměr odtoku: Ø92 mm
Druh: 2-komorový
Typ: Vkládaný do desky, Poddeskový
Materiál: Nerezová ocel AISI 304
Barva: Inox
Povrch: Včelí plástev
Úprava sifonu: Inox
Přepadový otvor: Ano
Otvor na baterie: Ne
Manuální sifon včetně košíčku na odpad a zátky
Dodatečný kryt odtoku
Skrytý přepadový otvor
Zvukotěsné podložky pro dřez
Odolnost proti nárazům, poškrábání a zabarvení
Odolnost proti vysoké teplotě a teplotním šokům
Povrch usnadňující čištění
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Nerezová ocel AISI 304
PerfectClean
Odolnost proti poškrábání
Odolnost proti znečištění
Odolnost vůči vysoké teplotě
Tlumicí rohože na dřez
Skrytý přepadový otvor
2 roky záruky
Série
Delší strana
800 mm
Kratší strana
450 mm
Barva
Povrch
Včelí plástev
Tvar
Obdélníkový
Síla montáže
Univerzální
Sifon v balení
Ano
Počet komor
Otvor
0
Odkapávač
Bez odkapávače
Převod
Ano
Návod k obsluze
20,01%