Mexen Binox nerezový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, měď HC - 6421802000-65HC
  • Dny kuchyně
search
Mexen Binox nerezový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, měď HC - 6421802000-65HC Mexen Binox nerezový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, měď HC - 6421802000-65HC Mexen Binox nerezový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, měď HC - 6421802000-65HC Mexen Binox nerezový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, měď HC - 6421802000-65HC Mexen Binox nerezový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, měď HC - 6421802000-65HC
Index:
6421802000-65HC
Barva:
Barva - Měď - ()
Povrch - Včelí plástev - ()
Specifikace produktu:
Velikost: 800x450x200 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 400x362 mm
Tloušťka ocelového okraje: 3 mm
Tloušťka oceli komory: 1 mm
Poloměr zaoblení rohů komory: R10
Průměr odtoku: Ø92 mm
Typ: 2-komorový
Druh: Vestavný do pracovní desky, Podstavný
Materiál: Nerezová ocel AISI 304
Barva: Měď
Povrch: Plástev medu
Úprava sifonu: Měď
Přepadový otvor: Ano
Otvor pro baterii: Ne
Manuální sifon včetně košíku na odpadky a zátky
Dodatečný kryt na odtok
Skrytý přepadový otvor
Odlučovací podložky pro dřez
Odolnost proti nárazům, poškrábání a zabarvení
Odolnost proti vysoké teplotě a tepelnému šoku
Povrch umožňující snadné čištění
Delší strana
800 mm
Kratší strana
450 mm
Návod k obsluze
20%