Mexen Binox dřez ocelový 2-komorový 800 x 450 mm, černý HC - 6421802000-70HC
  • Dny kuchyně
search
Mexen Binox dřez ocelový 2-komorový 800 x 450 mm, černý HC - 6421802000-70HC Mexen Binox dřez ocelový 2-komorový 800 x 450 mm, černý HC - 6421802000-70HC Mexen Binox dřez ocelový 2-komorový 800 x 450 mm, černý HC - 6421802000-70HC Mexen Binox dřez ocelový 2-komorový 800 x 450 mm, černý HC - 6421802000-70HC Mexen Binox dřez ocelový 2-komorový 800 x 450 mm, černý HC - 6421802000-70HC
Index:
6421802000-70HC
Barva:
Barva - Černá - ()
Povrch - Včelí plástev - ()
Specifikace produktu:
Velikost: 800x450x200 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 400x362 mm
Tloušťka oceli okraje: 3 mm
Tloušťka oceli komory: 1 mm
Poloměr zaoblení rohů komory: R10
Průměr odtoku: ø92 mm
Typ: 2-komorový
Instalace: Zapouštěný do desky, Podpultový
Materiál: Nerezová ocel AISI 304
Barva: Černá
Povrch: Včelí plástev
Povrchová úprava sifonu: Černá
Otvor pro přepad: Ano
Otvory pro baterii: Ne
Ruční sifon včetně košíku na odpad a zátky
Dodatečný kryt pro odtok
Skrytý přepadový otvor
Protihlukové podložky pro dřez
Odolnost proti nárazům, poškrábání a zabarvení
Odolnost vůči vysoké teplotě a tepelným šokům
Povrch usnadňující čištění
Delší strana
800 mm
Kratší strana
450 mm
Návod k obsluze
20,01%