Mexen Binox ocelový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, zlatý HC - 6421802000-55HC
  • Dny kuchyně
search
Mexen Binox ocelový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, zlatý HC - 6421802000-55HC Mexen Binox ocelový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, zlatý HC - 6421802000-55HC Mexen Binox ocelový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, zlatý HC - 6421802000-55HC Mexen Binox ocelový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, zlatý HC - 6421802000-55HC Mexen Binox ocelový dřez 2-komorový 800 x 450 mm, zlatý HC - 6421802000-55HC
Index:
6421802000-55HC
Barva:
Barva - Zlatá - ()
Povrch - Včelí plástev - ()
Specifikace produktu:
Rozměr: 800x450x200 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 400x362 mm
Tloušťka oceli okraje: 3 mm
Tloušťka oceli komory: 1 mm
Poloměr zaoblení rohů komory: R10
Průměr odtoku: Ø92 mm
Druh: 2-komorový
Typ: Zapustený do pracovní desky, Poddeskový
Materiál: Nerezová ocel AISI 304
Barva: Zlatá
Povrch: Včelí plástev
Povrchová úprava sifonu: Zlatá
Přepadový otvor: Ano
Otvor pro baterii: Ne
Manuální sifon včetně košíku na odpad a špuntu
Dodatečný kryt odtoku
Skrytý přepadový otvor
Odlučovací rohože dřezu
Odolnost vůči nárazům, poškrábání a zabarvení
Odolnost vůči vysoké teplotě a tepelnému šoku
Povrch usnadňující čištění
Delší strana
800 mm
Kratší strana
450 mm
Návod k obsluze
20%