Mexen BRASS kulatá mosazná nástavba 1 GW x 1 GZ, 10 mm - W97415-1010-10
search
Mexen BRASS kulatá mosazná nástavba 1 GW x 1 GZ, 10 mm - W97415-1010-10 Mexen BRASS kulatá mosazná nástavba 1 GW x 1 GZ, 10 mm - W97415-1010-10
Mosaz Mosaz
1 Mpa 1 Mpa
Odolnost vůči vysoké teplotě Odolnost vůči vysoké teplotě
Index:
W97415-1010-10
Druh:
Prodlužka
Délka:
10 mm
Průměr připojení 1:
1" VG
Průměr připojení 2:
1" AG
Technické údaje:
Průměr připojení 1: 1" GW
Průměr připojení 2: 1" GZ
Délka: 10 mm
Materiál: Mosaz
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Odolnost vůči vysoké teplotě
10 let záruka
Atest hygieničnosti PZH
Série
Délka
10 mm
Druh
Prodlužka
Průměr připojení 1
1" VG
Průměr připojení 2
1" AG
Návod k montáži
Informace o bezpečnosti
Podmínky záruky
Certifikát PZH
20,27%
Mosaz Mosaz
1 Mpa 1 Mpa
Index:
W97415-1010-10
10 mm
1" VG
1" AG