Mexen BRASS kulatá mosazná prodlužka 1 GW x 1 GZ, 15 mm - W97415-1010-15
search
Mexen BRASS kulatá mosazná prodlužka 1 GW x 1 GZ, 15 mm - W97415-1010-15 Mexen BRASS kulatá mosazná prodlužka 1 GW x 1 GZ, 15 mm - W97415-1010-15
Index:
W97415-1010-15
Délka:
15 mm
Průměr připojení 1:
1" VG
Průměr připojení 2:
1" AG
Technické údaje:
Průměr připojení 1: 1" GW
Průměr připojení 2: 1" GZ
Délka: 15 mm
Materiál: Mosaz
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Délka
15 mm
Průměr připojení 1
1" VG
Průměr připojení 2
1" AG
Certifikát PZH
20,69%
Index:
W97415-1010-15
15 mm
1" VG
1" AG