Mexen BRASS kulatá mosazná prodloužení 1 GW x 1 GZ, 40 mm - W97415-1010-40
search
Mexen BRASS kulatá mosazná prodloužení 1 GW x 1 GZ, 40 mm - W97415-1010-40 Mexen BRASS kulatá mosazná prodloužení 1 GW x 1 GZ, 40 mm - W97415-1010-40
Index:
W97415-1010-40
Délka:
40 mm
Průměr připojení 1:
1" VG
Průměr připojení 2:
1" AG
Technické údaje:
Průměr přípojky 1: 1" GW
Průměr přípojky 2: 1" GZ
Délka: 40 mm
Materiál: Mosaz
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Délka
40 mm
Průměr připojení 1
1" VG
Průměr připojení 2
1" AG
Certifikát PZH
20,11%
Index:
W97415-1010-40
40 mm
1" VG
1" AG