Mexen Milo granitový dřez 1-komorový 435 x 410 mm, bílý, černý sifon - 6505441000-20-B
  • Dny kuchyně
search
Mexen Milo granitový dřez 1-komorový 435 x 410 mm, bílý, černý sifon - 6505441000-20-B Mexen Milo granitový dřez 1-komorový 435 x 410 mm, bílý, černý sifon - 6505441000-20-B Mexen Milo granitový dřez 1-komorový 435 x 410 mm, bílý, černý sifon - 6505441000-20-B Mexen Milo granitový dřez 1-komorový 435 x 410 mm, bílý, černý sifon - 6505441000-20-B Mexen Milo granitový dřez 1-komorový 435 x 410 mm, bílý, černý sifon - 6505441000-20-B
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Otvory k proražení Otvory k proražení
Index:
6505441000-20-B
Delší strana:
435 mm
Kratší strana:
410 mm
Barva:
Barva - Bílá - ()
Barva sifonu - Černá - ()
Technické údaje:
Velikost: 435x410x171 mm
Hloubka komory: 161 mm
Rozměry komory: 375x280 mm
Průměr odtoku: ø90 mm
Typ: 1-komorový
Typ: Vestavěný do desky
Materiál: Granit
Barva: Bílá
Povrch sifonu: Černý
Přepadový otvor: Ano
Otvory pro baterii: Ano
Automatický sifon včetně
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost vůči tepelnému šoku
Povrch usnadňující čištění
Jeden další předvrtaný otvor pro vlastnoruční vyražení ø35
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Granit
PerfectClean
Otvory k proražení
Dřez má předfrézovaný otvor o průměru 35 mm k samostatnému proražení. Může být použit například k montáži dávkovače na tekutinu, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní finiš.
Odolnost proti poškrábání
Odolnost proti znečištění
Odolnost vůči vysoké teplotě
Trvalá barva
Automatický sifon
Úsporný sifon
Možnost připojení myčky
Přepadový otvor
10 let záruka
Série
Delší strana
435 mm
Kratší strana
410 mm
Barva
Počet komor
Otvor
2
Podřezy pod otvory
1
Odkapávač
Bez odkapávače
Automatický sifon
Ano
Převod
Ano
Barva sifonu
Černá
Návod k obsluze
20,01%
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Index:
6505441000-20-B
435 mm
410 mm