Mexen Milo jednokomorový granitový dřez 435 x 410 mm, béžový, černý sifon - 6505441000-69-B
  • Dny kuchyně
search
Mexen Milo jednokomorový granitový dřez 435 x 410 mm, béžový, černý sifon - 6505441000-69-B Mexen Milo jednokomorový granitový dřez 435 x 410 mm, béžový, černý sifon - 6505441000-69-B Mexen Milo jednokomorový granitový dřez 435 x 410 mm, béžový, černý sifon - 6505441000-69-B Mexen Milo jednokomorový granitový dřez 435 x 410 mm, béžový, černý sifon - 6505441000-69-B Mexen Milo jednokomorový granitový dřez 435 x 410 mm, béžový, černý sifon - 6505441000-69-B
Index:
6505441000-69-B
Delší strana:
435 mm
Kratší strana:
410 mm
Barva:
Barva - Béžová - ()
Barva sifonu - Černá - ()
Technické údaje:
Rozměr: 435x410x171 mm
Hloubka komory: 161 mm
Rozměry komory: 375x280 mm
Průměr odpadu: Ø90 mm
Typ: jednokomorový
Typ: Zapouštěný do desky
Materiál: Granit
Barva: Béžová
Povrchová úprava sifonu: Černá
Otvor přepadu: Ano
Otvor na baterii: Ano
Automatický sifon v sadě
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost proti teplotnímu šoku
Povrch usnadňující čištění
Jeden další předfrézovaný otvor pro samostatné vyražení Ø35
Otvory k proražení
Dřez má předfrézovaný otvor o průměru 35 mm k samostatnému proražení. Může být použit například k montáži dávkovače na tekutinu, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní finiš.
Delší strana
435 mm
Kratší strana
410 mm
Barva
Návod k obsluze
20,01%
Index:
6505441000-69-B
435 mm
410 mm