Mexen Milo granitový dřez 1-komorový 435 x 410 mm, černý kropenatý, černý sifon - 6505441000-76-B
  • Dny kuchyně
search
Mexen Milo granitový dřez 1-komorový 435 x 410 mm, černý kropenatý, černý sifon - 6505441000-76-B Mexen Milo granitový dřez 1-komorový 435 x 410 mm, černý kropenatý, černý sifon - 6505441000-76-B Mexen Milo granitový dřez 1-komorový 435 x 410 mm, černý kropenatý, černý sifon - 6505441000-76-B Mexen Milo granitový dřez 1-komorový 435 x 410 mm, černý kropenatý, černý sifon - 6505441000-76-B Mexen Milo granitový dřez 1-komorový 435 x 410 mm, černý kropenatý, černý sifon - 6505441000-76-B
Index:
6505441000-76-B
Delší strana:
435 mm
Kratší strana:
410 mm
Barva - Černá melírovaná - ()
Barva sifonu - Černá - ()
Technické údaje:
Velikost: 435x410x171 mm
Hloubka komory: 161 mm
Rozměry komory: 375x280 mm
Průměr odtoku: ø90 mm
Druh: 1-komorový
Typ: Vestavný do desky
Materiál: Granit
Barva: Černý kropenatý
Povrchová úprava sifonu: Černý
Přepadový otvor: Ano
Otvor na baterii: Ano
Automatický sifon v balení
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost proti teplotním šokům
Povrch usnadňující čištění
Jeden další předfrézovaný otvor k samostatnému vyražení ø35
Otvory k proražení
Dřez má předfrézovaný otvor o průměru 35 mm k samostatnému proražení. Může být použit například k montáži dávkovače na tekutinu, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní finiš.
Delší strana
435 mm
Kratší strana
410 mm
Návod k obsluze
20,01%
Index:
6505441000-76-B
435 mm
410 mm